| faranume30 a întrebat:

Ce complimente ii pot spune unui baiat când imi spune ca sunt frumoasa?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un „multumesc" ar fi de ajuns.

| Violleta2022 a răspuns:

II spui doar "multumesc" si atat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți multe dar să fie sincere.

| dullcat a răspuns:

Ii poti multumi si atat. Daca arunci un compliment asa doar dupa ce tu primesti unul de la persoana respectiva, nu se va simti deloc autentic sau natural.Dar poti sa-i faci un compliment in alt context.

| Hyperion7 a răspuns:

Ii spui doar că îi mulțumești și atât.

| Victormutuamdrei a răspuns:

Buna,o varianta proasta de a raspunde ar fi "si tu esti frumos" sau alt ceva simplu, daca vrei sa ii dai de inteles ca il placi sau pur si simplu vrei sa ii spui un compliment bun ai putea sa te legi de ceva ce iti place la acel baiat. Poti sa ii complimentezi ochii, sprancenele sau zambetul.Mie imi place cand primesc de la o fata un compliment mai original sau mai complex.Nu imi place daca o fata imi spune 'si tu" sau alt ceva simplu deoarece simt ca nu prea este interesata sa vorbeasca cu mine. sper ca te am ajutat.