| anonim_4396 a întrebat:

Ce considerati a fi mai greu de suportat/ mai rau: a fi anorexic/a sau a avea cateva kilograme in plus (vizibile, desigur)?
Stiu ca o greutate situata intre cele doua extreme este de preferat si varianta sanatoasa, insa as dori sa stiu ce ati alege voi dintre cele doua extreme.

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Mai bine sa ai cateva kilograme in plus, e mai usor sa slabesti. Daca esti anorexic poti sa auferi de anumite boli.

| AnabellaXD a răspuns:

E o vorba romaneasca:Grasa si frumoasalaughing! Sanatoasa sa fii.Si la urma urmei in viata conteaza carcacterul si personalitatea unui om, nu fizicul.

| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Pai, este mai bine sa ai 2 3 kg, in plus decat sa fii anorexic in cazul obezitati cu un pic de sport dai jos kg in plus, in cazul anorexicului trebuie, sa mananci sa iei tratament, mult mai mult! Funda te rog!