| Alecsandraa97 a întrebat:

In urma unei diete mi-au scazut vizibil sani. Ce sa fac? Vreau sa mai intreb daca sunt ceva costume de baie din 2 piese care la sutien sa aiba push-up? Unde pot gasi? Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Da sunt sutiene cu push-up, cu bureti, se usuca mai greu dar sunt frumoasa.Ma refer la costume de baie.Gasesti in magazine mai mari Mall,supermarket care are si costume baie,la Jolidon sau Triumph poate, dar sunt cam scumpe, sau la magazinele de langa piete mai ieftine.Cauti la magazinele care au costume baie si eventual sa poti proba sutienul in piata nu ai unde.Pentru sani poti face diverse exercitii cu bratele in fiecare zi.Cauta bine costum de baie poti gasi unul frumos si de o firma mai buna si nu foarte scump.Gasesti si pe net la magazine on-line, dar bine ar fi sa probezi sutienul asa ca tot la magazin trebuie sa mergi.Succes!