| AlinutzaRouz a întrebat:

Ce credeti ca ar fi cel mai tare sa faceti la o petrecere de halloween?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne uitam la un film ff horror ceva cu strigoi si din astea.batting eyelashes cu prietenii! thinking Si apoi sa ne speriem unii pe altiilaughinglaughing, sau sa povestim povesti de groaza, intamplari stranii!thinking

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Sa ma costumez intr-un iepuras playboy love struck ..nu stiu daca ai vz poza aia in care paris hilton purta un astfel de costum alb laughing

| maryana5 a răspuns:

Sa te imbarci in extraterestru si sa te duci la o vecina batrana rolling on the floor
nu-ti dau idei whistling

| AlinutzaRouz explică:

Mariana 5 de ce nu-mi dai idei? chiar ma crezi asa sarita?

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Poi m-as imbraca in vrajitoare si las speria pe fratele meu...si i-as spune ca ii fac tot felul de vraji si kal transform in broasca
laughingcred ca o sa mearga la cat de frikos ehee hee

| bineamvenit a răspuns:

M-as deghiza intr-un star porno si as merge la agatat happy

| Deea_1936 a răspuns:

Sa am un costum traznet, muzica buna si...atmosfera