| ariana8228 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa fac? Plac un baiat, dar cum sa-i spun asta?

Răspuns Câştigător
| Pandix12883 a răspuns:

Vorbeste cu el fa glume alea alea si cand e momentul mai frumos ii spui ca il placi sau mai intai puteti juca adv sau prov ceva gen si sa il intrebi ce simte pentru tine daca spune ca te place ii spui ca si tu si buuum relatie noua sper ca te.am ajutat pupic :*

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa intalnesti cu el si sa ii spui ca iti place de el cand sunteti singuri.

| RorySan a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti mai mult cu el. Poate intr-un moment al zilei ramaneti singuri si atunci ii poti spune ceea ce simti.
Bafta!

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Pai daca nu sunteti prieteni incearca sa vorbesti cu el..sa va mai apropiati daca pot sa zic asa...iar apoi spune-i ca iti cam place de el.e greu, stiu..si eu am trecut prin asta si inca trec dar el mi-a zis ca ma place putin inainte sa zic eu ceva legat de asta