| ραтяίcία a întrebat:

Ce credeti ca este cel mai important in viata?big grin

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Sa poti sa realizezi ceva in ea,sa ai iubire,sa fii iubita,sa ai o familie sanatoasa, sa ai un sprijin pentru cele mai grele lucruri care se intampla, Sa poti sa fii fericita de ea.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Iubirea,sanatatea,copii,parintii,
Cam atat imi vine pe moment in cap

| buterfly a răspuns:

Pai andree a raspuns cel mai binehappy
Sunt perfect d acord cu ce spune!winking

| aly a răspuns:

Scoala.

| Amyyyyyyy a răspuns:

Hi! Eu te contrazic BANI nu sunt imporntanti a da ca traiesti cu ei da dar daca am sta sa tinem randul banilor ma ajunge ranchinosi si rai la suflet bani nu aduc intodeauna fericirea te fac as fi hapsan si sa vrei si mai mult.Iar in viata cel mai important este...sincer asta da intrebare buna.big grin dar cel mai important nu cred ca este sunt mai multe de care fiecare trebuie sa tina conthappy

| andree_5411 a răspuns:

Uite.
Avem un borcan in care punem asa :
-prima data punem pietre mari, cat incap;
-a doua oara punem pietre mai mici;
-iar ultima data punem nisip cat sa fie umplut.
Borcanul reprezinta viata;
Pietrele mari lucrurile importante;
Pietrele mici lucrurile mai putin importante;
Iar nisipul lucrile neimportante;
In viata cele mai importante lucruri sunt, in ordine:
-sanatatea;
-familia;
-prietenii;
-cariera;
-banii.

| SuzanaB a răspuns:

In primul rind viata insasi, s-o traiesti! Si in al 2lea rind, poate sa nu pierzi timpul cu intrebari de genul asta...winking

| roxana_1653 a răspuns:

Dragoste