| DesireMaria a întrebat:

Ce credeti ca este viata? funda la cel mai frumos text!

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna. Viata este un dar de la dumnezeu, care trebuie pretuita. tot aceasta viata cuprinde momente de bucrie, tristete, emotii, etc. important este sa trecem prin fiecare etapa cu bine si indferent de situatie sa tinem capul sus. Trebuie sa zambim!

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Viata este un prezentul, trecutul si viitorul in care traim.

| SIsUTuDoR a răspuns:

Viata ii ca o ruleta, de fiecare data cand pici ridicate. Palme de la viata primim in fiecare zi si parca pe zi ce trece tot mai mult doare imi lacrimeaza sufletul cand o data zambea sad, stii cum ee esti libera sa alegi, dar gandeste-te de 2 ori inainte de a face un lucru si sa-l faci cu cap sper ca te-am ajutat happy.

| Voidwithin a răspuns:

Un drum pe care trebuie sa pasim.

| LittleShyDevil a răspuns:

Viata este momentul acela cand te trezesti dimneata si vezi soarele, respiri aerul curat, auzi pasarile cantand, atunci cand simti nevoia sa alergi fara sa te opresti, atunci cand iubesti pe cineva cu toate puterile tale.Asta este viata pentru mine! happy

| briinfinity a răspuns:

Viata este o aventura, daca clipesti o ratezi! Viata e sansa sa poti atinge extremul!

| scumpiiik a răspuns:

Viata e un drum catre o lume mai buna. Te impiedici, te ridici, te pierzi, te regasesti...lupti. Pentru ca nu conteaza ce vrei, ci cea ce faci pentru a avea ce vrei...