| Andruta a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos lucru din viata unui om?

10 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Ca traiestehappy

| haiZI a răspuns:

Viata insasi si ce trist e ca unii ii pun capat.pa

| Luori a răspuns:

Acea persoana care-ti va fi alaturi indiferent de ce iti pregateste viata, de obstacolele si problemele ei; dar si cu care "poti" imparti bucurille si fericirea care iti inunda corpul.

| aleCsandrra a răspuns:

Sa aiba un partener de viatahappy cu care isi poate imparti toate necazurile fericirile etchappy sau sa te distrezi la maxiumuhappy:-x!

| AliiB a răspuns:

Nici nu stiu daca mai exista ceva cu adevarat frumos in zilele astea.hee hee
poate la inceput, nu stiu, o prietenie, un iubit, dar pana la urma iti dai seama ca toate te dezamagesc pana la urma oh go on
Pana la urma sanatatea e cel mai "frumos" lucru din viata unui om, pana ce nu te lasa si eahee hee
Dar, asa fara pesimismul acesta... FAMILIA nr # 1 in zilele astea

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai cel mai frumos lucru din viata unui om este ca traieste, ca e sanatos. poate sa aiba cele mai frumoase lucruri [vile, masini scumpe, magazine, telefoane, atv-uri ] orice poate sa aiba dar daca nu ai Sanatate, nu ai aerwinking ce conteaza?
Deci cred ca sananatatea!

| KriSt3n a răspuns:

Copilariaaa!; x; x

| andreeeeea a răspuns:

Nu stiu ce ti-a venit cu intrebarea asta
dar pe mine m-ai blocatttt

probabil iubireathinking

| Rooby a răspuns:

SEX...pe sistem

| mikuta a răspuns:

Dragostealove strucksa iubesti si sa fi iubitlove struck