| maria_9179 a întrebat:

Ce credeti ca se va da la bac anul aceata la partea a 3 a la romana? credeti ca se va da poezie?
Imi e cam teama, as vrea sa pice roman!

Răspuns Câştigător
| justsummer a răspuns:

Eu zic ca va pica "Enigma Otiliei".

3 răspunsuri:
| maria_9179 explică:

Eu sper sa pice roman orice tip, numai roman sa fie, fara poezie si fara nuvela, ca poezie s-a tot dat si anul trecut, si celalalt an!

| GimJun95 a răspuns:

Unii profesori de la liceul meu spuc ca o sa pice basmul, iar altii spun ca o sa pice romanu happy, si eu sper sa nu pice poezia, nimic nu mi-am invatat din ea si nici nu am sa o fac big grin

| GimJun95 a răspuns:

Nici nuvela nu e grea big grin