| amandagael a întrebat:

Ce credeti ca va pica la bac la romană anul acesta(sub.3? Eu tind sa cred ca poezie tinanad cont ca nu s-a dat nici la simulare nici la bac olimpici și nici anul trecut.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu ptem ghicii ce se va da la BAC, este bine sa pui mana sa recapitulezi tot, pentru ca, nimeni su tie subiectele si nimeni nu-ti poate da un raspuns corect.
Pot sa-ti spun cu siguranta ca nu se vor da subiecteled e anul trecut, in rest, invata abdsolut toata materia, ca sa nu ai vreo supriza neplacuta.

| Anon31241212 a răspuns:

Bacovia sau Eminescu. ( cel mai probabil)
Ori blaga, arghezi sau barbu.