| jaqueline94 a întrebat:

Heyy TPU. Am o întrebare care ma cam frământa. Credeți ca mai poate pică la BAC ceea ce s-a dat la olimpici anul acesta (comedie și drama)? Și poate pica și ce s-a dat anul trecut? sad
Voi ce credeți ca va fi anul asta? Adevarul e ca nu a mai picat de ceva timp poezie.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar ce a picat poezie la simulare. Ar fi ceva sa dea roman, ar fi toate specile anul asta, nuvela la model, poezia la simulare, comeda la olimpici si romanul la bac. laughing

| anamariarot a răspuns:

Poate pica absolut orice... În 2016 la uman a fost același subiect ca la simulare; în 2016 la real a fost roman interbelic, romanul interbelic fiind în 2015 la uman; în 2012, 2013 și 2014 s-a dat doar poezie. Treci prin toată materia, ca să n-ai vreo surpriză neplăcută