| dizu a întrebat:

Ce credeti desper ochii caprui?
happyhappy

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai mult tine de persoana cu totul
Adica cunosc oameni cu ochii caprui si arata foarte bine,dar si care nu,cu ochi verzi/albastri carora le sta super si carora nu, tot asa
Trebuie a fie o armonie intre ochi si restul trasaturilor, altfel...
Dar eu nu mi i-as schimbahappy

| andreeutzaa a răspuns:

Sunt frumosi.Adica eu una cred ca frumusetea ochiilor depinde mai mult de forma si de felul in care te privesc decat culoareahappy

| xo9ox a răspuns:

Sunt naspalaughing)

| Iustiina a răspuns:

Sunt sinceri, fura inima oricui:p smug si sunt adorabili.ca ai mei:p

| Smerix a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui!=

| Marius151 a răspuns:

Fura inima oricuiwinking

| szergiu a răspuns:

Fura inima oricui smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt sinceriii love struck blushing