| GaNgSty a întrebat:

Ce credeti despre bratara Power Balance oare chiar ajuta la comenzile catre creier prin udnele ei magnetice findca multi sportivi o au... Macar putin Ajuta?
Argumentati.
Funda!

3 răspunsuri:
| GaNgSty explică:

Si chiar nu te doare nimic cand esti asa prost? Sau doar treci prin viata mai usor?

| gigel68 a răspuns:

Ajuta. cu o bratara am reusit sa controlez calculatorul, televizorul, cuptorul cu microunde, masina de spalat, aspiratorul si parintii... in acelasi timp. e magnifica...
acum caut o varianta putin mai mica (diametru 35-40) cu care sa-mi contolez erectia/ejacularea.

| gigel68 a răspuns:

Nu-ti fa griji pentru mine... sunt sub tratament, iau medicamente.