| wannabe a întrebat:

Ce face o BRATARA POWER BALANCE? http://muba.ro/alte-produse/bratara-power-balance.html si de ce costa asa de mult?

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Creca e vreo tampenie.Cik face hologramehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un bullshit pentru creduli, nimic mai mult.

| ocean a răspuns:

Pretul este in jur de 40 de euro/bucata. Cele care sunt mai ieftine nu au efectul corespunzator, fiindca se fasifica. Modelele falsificate nu au efectul prezentat pe cutie si acestea in mod obligatoriu se returneaza! Garantia de returnarea a banilor este este de 30 de zile.-atat scrie si pe cutie- Efectul apare in maxim 3-4 zile: nu te stresezi atat de mult, efort fizic crescut si la volan rezisti mai bine. Noi ieri l-am testat noaptea, cand am venit din Viena acasa...cu masina, nu obosesti.La noi e ok, nota 5.