| gabrilion a întrebat:

am auzit mai nou de bratara aia, Power Balance. Ziceau ca iti mareste puterea, ca ai mai mult echilibru, printr-un fel de magnet, bratara costa pana in 200 de lei, vreau sa stiu daca e adevarata, de la un cunoscator, sau de la cineva care are.

Răspuns Câştigător
| perryornitorinca a răspuns:

Parerea mea este ca sunt numai abureli ca sa aiba vanzare...cine ar crede prostia k o bratara idioata iti da energie...cel mai stupid lucru p care l.am auzit laughing rolling on the floor

1 răspuns:
| BusinessPromoterRo a răspuns:

Salut gabrilion! Bratara aceea de care tu vorbesti, este o umbra a originalului. Originalul se numeste Trymax. Costa undeva la 40 de euro si are efecte reale. Cu drag!