| Fr3You a întrebat:

Ce credeti despre Cosmote Joy? Am auzit multe pareri. dar nu mi-au dat de gandit la pretul de 330 are wi-fi usb. etc design frumos...merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| bogdancool102 a răspuns:

Da, eu zic ca merita sa-l cumperi deoarece nu este nici scump, nu este nici foarte dificil si in plus este cu tastatura qwerty cum imi place mie.
Nu stiu parerea celorlalti sau a ta dar eu cred ca merita sa-l cumperi.
Eu am tot un telefon qwerty, daca te intereseaza ce e, este un Vodafone 555 Blue si-mi place cum functioneaza