| LoOvE a întrebat:

Ce credeti despre Cristina Neagu? Cum vi se pare?

eu o iubesc in felul cum joaca

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

O admir, chiar merita sa fie jucatoarea lumii. Pe de alta parte ea este salvarea echipei noastre, pentru ca in cele mai multe jocuri, interventiile ei au contat cel mai mult(goluri date in momete critice, pasele, etc). Nu stiu ce s-ar face echipa Romaniei fara Cristina Neagu.

| A12NDRA a răspuns:

Doamne mai intrebi? O ador, mai ales ca e jucatoarea lumii, dar nu doar de asta, stie intr-adevar ce este acela handbal, pur si simplu ea respira handbal.Asa ar trebui sa fie toti jucatorii insa nu toti reusesc asemenea performante. Unii poate nu vor, altii poate nu au posibilitatea.Chiar este idolul meu si as vrea sa ii calc pe urme desi este mult de munca.
Sper ca te-am lamurit.Sarbatori fericite!