| LoOvE a întrebat:

Funda!

Unde o pot vota pe cristina neagu cea mai buna jucatoare a lumii?

Unde pot vota cristina neagu? Despre orice...

Răspuns Câştigător
| SkaterProFY a răspuns:

Simplu
pe uefa handbal feminin si dai pe echipa unde joaca ea si iti apar toate jucatoarele si dai pe care iti place. adica pe cristina neagu si ai votat-o tongue Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci formularul de pe: http://www.ihf.info/files/voting/fans.pdf
il completezi si il trimiti prin mail la adresa: it. ihf@ihf.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne sunt permise mai multe voturi de pe aceeasi adresa de mail?