| LoOvE a întrebat:

Cui ii place de Cristina Neagu? Credeti ca la anul v-a pleca de la oltchim? Nu vreau... o ADOR

3 răspunsuri:
| mihiai a răspuns:

Cine ii place de Cristina Neagu? Credeti ca la anul v-a pleca de la oltchim? Nu vreau...

| A12NDRA a răspuns:

De ce sa plece? Ar face o foarte mare prostie, mai ales ca e tanara si mai poate juca inca multi ani, nu mi-as dori sa plece.

| RobiD a răspuns:

Eu cred ca va pleca, nici eu nu vreau sa plece, e cea mai buna jucatoare din lume, dar in Romania se pierde.Nu are concurenta, Oltchim nu are adversar in campionat, asa Neagu o sa intre intr-o relaxare totala vazand ce adversari are in Romania. Cel mai probabil va pleca la Viborg, vom vedea.