| Wowhow a întrebat:

Ce credeti despre fetele raraite? Intrebare si pentru fete si pentru baieti. big grin. P. S : Nu o fac pentru ca vreau sa ma simt bine sau asa ceva. Sunt putin complexata din cauza asta si vreau sa stiu daca chiar am motive sa ma simt asa. Mersi :*

Răspuns Câştigător
| Betty_7297 a răspuns:

Mie mi se par foarte dulci si draguti oamenii raraiti :d Nu te simti asa...si sora mea e raraita. Sa nu te simti niciodata prost din cauza asta. :* si stai linistita

5 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Raraitii au un talent de a vorbii frumos limba Francezabig grin.Desiigur daca se pricep la ea:d.
Eu nu am nimic.fiecare cu felul lui.
Mie imi plac raraiti ...adika cand vorbesc e placut.big grin
Nu stiu dar mie imi place.nu mai fii complexatabig grin

| speranata a răspuns:

Nu ai de ce sa fii complexa si mie imi plac oamenii raraiti si sasaiti iaute nu este nimic grav

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Prietenul meu e rârâitlove struck ce dulceee

| Reek54 a răspuns:

Ma amuza cand vorbeste o persoana raraita, dar asta nu inseamna ca rad de ea ci doar ca-mi place cum pronunta.

| irina26 a răspuns:

Imi plac oamenii "raraiti". Mi se pare sexy felul in care pronunta cuvintele( sa nu intelegi ca am alta orientare). Nu ai de ce sa fi complexata, dimpotriva.