| Auslesse a întrebat:

Hey...Intrebare pentru baieti...ce fel de fete preferati?
fetele sofisticate sau fetele simple?
fetele tupeiste, care "sar" pe voi din prima clipa sau fetele mai linistite?
fetele vulgare sau cele cu bun simt, care stiu cum sa se poarte?happy

24 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

1.Fetele simple.
2.Si, si.
3. Cele cu bun simt care stiu sa faca si altceva in afara de : fumat, sex, adresat injurii, sau...dependente de droguri in cel mai rau caz.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt fată, dar lasa-ma sa-ti trimit si eu un link, nu de alta dar....descoperi ADEVARUL :))
http://www.facebook.com/....../photo.php

| Auslesse explică (pentru floresdemayo):

Mi-e si frica sa dau click. poate-mi apare cine stie ce prostie.laughing...si-mi sta inimalaughing

| Auslesse explică (pentru floresdemayo):

Gata,gata,m-am lamuritlaughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Auslesse):

Dar ce credeai, că mă apuc sa trimit prostioare? Stiu ca e trecut de miezul noptii, dar..ne păstram seriozitatea. Asa e frumos. Cred ca glumele sunt permise, nu?

| Auslesse explică (pentru floresdemayo):

Da! dar ma gandeam ca mi-ai trimis cine stie ce imaginelaughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Auslesse):

O, stai, acum m-am prins, nici n-am fost atentă, sa fiu a naibii.Tu esti autorul intrebării capcană? Nici n-am băgat de seama, am crezut ca esti doar unul ca mine, care raspunde linistit. N-am facut legatura, ca sus ai poză, jos, la raspuns e... fără poză. Apropo, mesajul transmis era bun (ma refer la avatar)

| Reek54 a răspuns (pentru floresdemayo):

Ma cam indoiesc de "C".

| floresdemayo a răspuns (pentru Reek54):

Ba să nu te indoiesti, ca asa e! Cine e bun la suflet e si prost, prost ca face bine pentru altii si nu e apreciat.

| Reek54 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu neaparat, poate ai avut tu legatura doar cu persoane care catalogheaza astfel.

| Nucreeed a răspuns (pentru floresdemayo):

Si tu in care categorie te incadrezi?laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Nucreeed):

In D, dar Nu cu argumentul respectiv big grin
Eu doar am iubit un imbecil care nu m-a apreciat, ori poate nici n-a fost iubire...O joacă de "copii" mai mari. Stiu ca iubirea nu se stinge asa usor, deci, concluzia, n-am iubit! Dă-o încolo de iubire, ce atata nevoie de ea? Se poate si fără.

| Wøodenpints a răspuns:

De ce pui doar extreme? O cale de mijloc între cele două categorii nu există?

| DarkBlood32 a răspuns:

Dezbracate devil

| Auslesse explică (pentru DarkBlood32):

Atunci,ce pot sa-ti zic..cauta-le!laughing

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Auslesse):

Sunt fata, deci nu sunt lezby.

| Auslesse explică (pentru DarkBlood32):

N-am stiut ca esti fatalaughing

| Cousteau a răspuns (pentru Auslesse):

Te-am găsit, dar ție îți place să întorci spatele. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele frumoase cinstite, dragute, sexy, linistite si bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ei nu prea conteaza.Fie ca sunt sofisticate, tupeiste sau simple...ei cred ca le "imblanzesc" pe toatelaughing

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

1.fetele simple
2.ambele
3.fetele cu bun simt

| whiteviper98 a răspuns:

Pai Sa nu fie nici prea sofisticata, dar nici prea inapoiata. laughing. Nici prea tupeista [enervanta]. dar nici prea tacuta [timida]. Iar ce-a de a 3-a ntrebare: clar cele cu bun simt. Adica na, sa nu iti fie rusine sa iesi cu ea pe strada. Funda?:X

| adrian873 a răspuns:

Ca prietena una simpla si buna la suflet si ca amanta una sofisticata care stice ce face

| Killer200 a răspuns:

Cele frumoase cinstite, dragute, sexy, linistite si bune si roscate xD