| M.madallina a întrebat:

Ce credeti despre filmul 2012? am citit in libertatea de astati ca cei de la nasa au fost bombardati de telefoane de la oamenii care au vazut filmul cu intrebari de genul:"chiar o sa murim in 2012?"iar cei de la nasa au spus ca au sub control situatia si ca oamenii de stiinta nu stiu nimic legat de asta.scuze de intrebarea asta prosteasca...sunt doar curioasabig grin

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nimeni nu stie ce va fi sau cum va fi, filmul e totusi fictiune, efecte speciale...

| lola a răspuns:

Eu zic ca e foarte tare!happyMa inspaimanta putin ca tot am auzit ca o sa se intample si chestii de astea dar...sa revenim cu picioarele pe pamant. O sa vedem!big grin

| Pho3nix a răspuns:

E doar un film si atat! Eu nu cred ca se va intampla nimic in 2012. Doar Dumnezeu decide.
Oricum... 2012 e un film care isi va spune cuvantul in box office.
Mie mi se pare super tare filmul. Multe efecte speciale ...etc.big grin

| LNK a răspuns:

Am vazut trailerul filmului. E bestial. Dar totusi, e un film, ca oricare altul, cu o groaza de efecte speciale. Nimeni nu poate sa-ti zica "Murim in 2012" pentru ca nu se stie exact.

lolita
| lolita a răspuns:

Filmul este fain cu exceptia finaluluio, mi-ar fi placut sa moara toti laughing, in rest pentru zice doar ata: nimeni nu stie cand va veni sfarsitul.

| M.madallina explică:

Si eu am vazut filmul si am fost uluita de efecte! mi-a placut foarte mult dar mam si intrebat:''daca mayasii au dreptate?''

Răspuns utilizator avertizat
| princess a răspuns:

Mda .eu am vazut filmul si exact cum se intampla si acolo.guvernul a ascuns populatie ca sf lumii va veni pentru ca nu vroiau sa se alarmeze... iar cei care vroiau sa faca public stirea asta erau omorati! eu nu stiu dar filmul ala mi s-a parut foarte interesant si sincer nu as vrea ca sf lumii sa vina asa... e prea devreme...cryingsi scze oamenii de stiinta sigur ca stiu asta laughingrolling on the floor daca nu ce vrea sa spuna ca filmu asta a fost doar "o inventie" sa fim seriosi, eu am vazut mai multe documentale despre asta.cand se va termina calendarul maya se va termina lumea adica in 2012! in fine acum fiecare crede ce vrea!

| g_7133 a răspuns:

Foarte tare filmul happy. despre subiect ce pot sa spun. nimeni nu stie ce o sa fie big grin

| loveyousomuch92 a răspuns:

E un film ca celelaltehappy nu se intampla nimic in 2012! e o panarama de film care mai mult sperie oamenii decat sa le dea buna dispozitielaughing!~in film sunt multe efecte speciale cRede-ma! nu trebuioe sa crezi porcaria alora! si...nu te mai gandi la asta ca e o mare prostie!>>>~~~

| JesterRO a răspuns:

Filmul asta e doar un film ca oricare altul cu o groaza de efecte speciale care are de gand sa sparga topul box office, pentru ca stiau de inainte sa scrie scenariul ca lumea va cumpara bilete sa vada filmul si va cumpara dvd-urile din curiozitate, dupa toate aberatiile cu sfarsitul lumii...sa nu crezi nimic de genul astatongue Stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si eu la filmul 2012 si este foarte tare filmul, adevarul este ca la o astfel de dezastre este putin probabil ca ar putea sa scape cineva (in cazul filmului). Eu cred ca aceste chestii sunt lucruri inventate de mass-media asa ca nu o sa se intalmple prea curand asta; si daca s-ar intampla acest dezastru populatia nu ar fi trebuit sa stie asta sub nici o forma :d. Eu zic sa vezi totusi sa vezi filmul.

| ralll a răspuns:

Nu l-am vz. puteam sa-l vad cand am fost la cinema dar era prea tarzi.trailerul mi s-a parut interesan.pare marfawinking!

| giulietta a răspuns:

Despre film nu am decat cuvinte de lauda! L-am vazut si mi se pare fantastic de bun, foarte multe efecte speciale si pentru cine iubeste fictiunea e superb! Acuma, nimeni nu poate sti ce se va intampla si cand va fi sfarsitul lumii, insa ceea ce stiu cu certitudine e ca merita vazut filmul asta. E superb! Vi-l recomand tuturor! De cand l-am vazut, tot incerc sa-l descarc, insa nu gasesc nici un site sigur. Daca stie cineva?

| pisi_6599 a răspuns:

Totul a pornit de la cartea lui Nostradamus descoperita recent... ea a fost scoasa din subsolul de la Vaticani... daca Noastradamus a fost destul de destept... v-ati prins voi tongue

| sempercity a răspuns:

Film este doar un film artistic cu`n buget parca de 350 mil dolari... reusit si cu actori f buni zic eu atat

PS : lolita, cum fata sa moara toti... sa fim seriosi... esti meschina rau tongue