| Bombonika111 a întrebat:

are cineva idee pentru ce e biluţa aia mica. de la teefon, de pe butonul cu cifra 5?laughing))Am vazut ca multe telefoane o au..si chiar sunt curioasabig grin Fundalaughing:*

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Din cate stiu, este pentru ca persoanele care au probleme cu vederea sa se poata orienta. Este si la tastaturi, pe literele J si F, cel putin la mine este pe acestea. Nu sunt foarte sigura ca pentru asta e, dar asa am citit undeva si pare destul de logic thinking