| adela2012 a întrebat:

Ce credeti despre Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu din Bucresti?
Vreau pareri sincere, am auzit ca profesorii ia mita ca sa ii treaca pe elevi si cica e multa "vagabonteala". Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa mergi acolo nu neaparat din cauza a ceea ce se intampla in incinta liceului, ci pentru ca zona nu e prea "safe", luand in considerare ca liceul este situat pe Calea Rahovei, unde seara sunt foarte multi smecherasi. Din cate stiu da, in principiu sunt foarte multi cu anturaj, dar depinde si de tine in ce grupulete te bagi happy

| ElenaSA a răspuns:

Cred ca daca s-a vorbit atata despre el negativ inseamna ca au tot fost controale acolo, ca s-a schimbat conducerea si ca lucrurile nu mai sunt asa cum au fost prezentate in trecut.