| Bibi16 a întrebat:

Ce pareri aveti de liceul teoretic dimitrie bolintineanu din Bucuresti?
Si cum arata inauntru? Are dulapuri pe hol(asa am auzit)? Si cum sunt profesorii.
(va rog sa raspunda doar cei care sunt la acest liceu si cei care stiu din surse sigure cum e)
Multumesc anticipat si o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| ALYNAMARYA a răspuns:

Profesorii sunt foarte buni. Da, pe coridoare sunt dulapuri, fiecare elev are dulapul lui. Sunt banci de doi elevi. Chiar daca media de intrare este mai mica, profesorii isi dau interesul pentru a-i face pe elevi sa inteleaga.

O seara placuta si tie! big grin

| Bibi16 explică (pentru ALYNAMARYA):

Se poarta uniforma?big grin

| ALYNAMARYA a răspuns (pentru Bibi16):

Da, este un tricou albastru si banuiesc ca trebuie sa il platiti. In rest, puteti sa veniti in blugi. big grin

5 răspunsuri:
| Bibi16 explică:

Si cum sunt profesorii?
Ma scuzati din greseala am pus punct in loc de semnul intrebarii.

| cristi11234 a răspuns:

Daca o sa faci fizica cu domnu pincu...
si vz ca si aia de chimie e a dracu baba dracu