| anca2903 a întrebat:

Ce credeti despre Miley Cyrus?(Justificati raspunsul!) Mie nu imi place pentru ca mi se pare cam infatuata si se imbraca putin ciudat...

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Prea multe fiteoh go on.

| Pho3nix a răspuns:

La cate intrebari sau pus in legatura cu ea cred ca stiu si cat poarta la sutien.

| viatadecacatt a răspuns:

O urasc pentru ca mai nou e prezenta pe TOATE hainele copiilor cane nu pot sa stiu ce or vedea la ea si se imbraca numai cu haine din alea"maami vreau tricou cu hannah montaana, maami vreau pantaloni cu hannah montana", o urasc pentru ca e cam proasta ea asa!

| ing. a răspuns:

Buna.
Parerea mea sincera este ca Miley este foarte naspa! Melodiile ei sunt plictisitoare si nu ma atrag cu nimic, serialul are niste glume (daca se pot numi altfel ) fara niciun haz, are prea multe fite, si lumea a inceput deja sa uite de ea.Eu am o colega (mare fana a ei), insa incerc sa-mi tin parerile in mine in legatura cu Miley ca sa nu o supar pe colega mea, care o crede cea mai tare fata din lume
laughing

| M.madallina a răspuns:

E fitoasa...rau!

| Aurelia a răspuns:

Dupa cum vad raspunsurile celorlalti, respectul fata de altii este nul, nu considerati asta o ofensa, insa daca nu va place o actrita/cantareata si orice altceva mai bine abtineti-va de la insulte si spuneti pur si simplu "Nu imi place." Ceea ce faceti voi este o lipsa de respect fata de alte persoane carora le place Miley, si o lipsa de respect si fata de Miley insasi. Dar cum vad ca nu va intereseaza comportamentul pe care il aveti si va bateti si joc de ea, nu are rost sa zic nimic. (hai, acum dati stupid)

| ZuuZaaA a răspuns:

Ancarolling on the floor...marimea 0 =rolling on the floor))) uh nu vezi cum stau bluzele pe ea?rolling on the floor parca e un copacrolling on the floor) la cat e de aschilopatabig grin imi scuzati expresia...deci marimea 0 rolling on the floor)

| Mihaela_2782 a răspuns:

Miley Cyrus e o fitoasa, se imbraca foarte urat si cica a facut si ea moda... asta pentru copii de 7-14 ani(si eu am 14 ani dar o detest pe Miley Cyrus) Si ceea ce ma enerveaza cel mai tare e ca in orice magazin intrii dai peste moaca ei... nu conteaza ca e alimentara sau nu.

Deci JOS MILEY CYRUS! JOS HANNAH MONTANA!

| anca2903 explică:

@spuuuf Cam asta cred si eu, dar nu am vrut sa ma ia la 13 14 fanii Miley Cyrus.winking

| anca2903 explică:

@Mihaela

Recent am fost in Anglia. Acolo aveau pana si CIOCOLATA cu Miley Cyrus! laughing

App., Am auzit ca a lansat si o carte! La 16 ani?!?! C'mon! rolling on the floor

| anca2903 explică:

@pho3nix, cat? laughing

| anca2903 explică:

@Laly In primul rand toti avem dreptul la o parere, si nu am nicio problema cu ea sau cu fanii ei pur si simplu asta cred eu despre ea. Si daca mie sau oricui altcuiva nu ne place cum se imbraca, nu inseamna ca noi ne imbracam in zrdente (mai ales ca mama lucreaza in industria modei). Noi nu am insultat-o nici pe ea nici pe fanii ei, asa ca nu mi se pare fair ca tu sa ne insulti pe noi. Iti poti exprima parerea fara sa jignesti. Hai, acum da stupid, injura-ma, fa ce vrei, dar iti spun sincer ca asta nu iti va crea o imagine prea buna.

| Laly_4113 a răspuns:

Mai taceti, ca va ia gura pe dinainte ca niste betivi.Hannah are o imbracaminte ciudata cu sclipici, dar Miley in sine are haine normale. Dar daca tu porti zdrente atunci da are haine ciudate dar in sensul bun al cuvantului

| TeoIonela a răspuns:

Oooooo...stai ca acum imi vin dr...nervii pe ea.sadsa incepem

1.Se imbraca anapoda.asorteaza rozul cu verde si cu o curea gri...mai ma lasi? ce Dumnezeu...la cat e de slaba mai topaie pe aoclo prin asa-zisa ei casa cu asa-zisul ei frate pe care nu-l suport...
2. felul in care se stramba. fata aia imi aduce aminte de strabunica mea pe patul de moarte(ma scuzati, imi jignesc rudasad )
3.are replica la toate chestiile absurde si raspunde pe tonul ala catastrofal...bleahhh.
4.are fite cat toate vedetele la un loc. e doar o ca**cio** de 16 ani, ma refer la faptul ca nu ar trebuie sa-si acorde chiar atat de multa atentie si sa zica la toata lumea ce vedeta este ea...
5. miscarile ei ma dispera total.deci cum face cu betele alea care le are in loc de maini... offf doamne...ca multa minte ii mai trebuie
6.PERUCA ei... daca as putea i-as da foc...cryingnu mai suport firele alea vopsite lipite de o bucata de cauciuc ce se intituleaza "peruca HM."
7.personalitatea ei dubla...cryingdc exista asa ceva? mai bine lasau desenele cu Dosarele secrete ale cainilor detectivi sau Gadget si gadgetinii.sincer

| Black_Butterfly a răspuns:

Hmmm...sincer pe mine ma enerveaza la culme...si imbracamintea ei nu e putin ciudata este extrem de ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor.....sa stiti ca nu va critic pentru ca nu va place miley.....eu una sunt foarte incantata si imi place mult.....nu am nimic cu cei carora nu le place dar am o problema cu cei care isi bat joc de ea