| pamparam20 a întrebat:

Ce credeti despre o fata cam de 15 ani care nu a avut niciodata prieten dar nu pentru ca nu e frumoasa ci pentru ca nu a vrut deoarece nu crede ca e nevoie de o relatie care nu duce la nimic serios. caracterizati putin fata si parerea voastra despre ea.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face bine si gandeste bine, e normal ca sa spuna ca nu are rost pentru o relatie stabila mai ales cand va fi majora o sa aiba timp sa fie cu un individ acum e bine sa invete.

| mona a răspuns:

O parere buna, putine fete mai gasesti sa gandeasca asa in ziua de azi

| cupcake02 a răspuns:

Cred ca e mai bine asa decat cum fac majoritatea, care se arunca cu capul inainte in orice prostie. Bine ar fi sa ramana asa pana cand intalneste unul cu care chiar crede ca ar avea o relatie ca lumea si sa nu accepte jumatati de masura. happy

| FreakyFred a răspuns:

Mi se pare ca e o fata realista, cu picioarele pe Pamant, deosebita. Fete ca ea (tine) se gasesc mai greu. Dar ma bucur ca inca se mai gasesc, credeam ca "tarfulitele" au acaparat lumea.

| deea07 a răspuns:

Pai in primul rand ca stie ce vrea, mai bine zis ce nu vrea, nu vrea sa se complice, cum se zice sa se lege la cap daca nu o doare. Desi mie mi se pare ca atunci cand vrei o relatie niciodata nu te gandesti la ceva serios, totul e trecator si trebuie sa te bucuri de fiecare moment. Ca sfat as putea sa-ti zic sa te bucuri de viata si relatiile vor veni si vor plecalaughing

| Hulya a răspuns:

Mi se pare o fata serioara si cu cap, care se respecta. Bravo ei happy.
Imi place caracterul ei. N-are rost sa isi faca prieten pentru. ca se v-a termina urat oh go on in orice situatie, dar sentimentul este frumos.
Oricum pentru fata un msj "Good look "winking. Succes :].

| BubblesDoubleS a răspuns:

Nu mai stiu unde-am citit dar e anormal sa nu fi avut un prieten pana in varsta de 16 ani.(Nu cred ca este valabil). Fiecare trebuie sa-si asculte "inima"\Mintea
Mi se pare, sau totusi iti este frica ca vei avea de suferit nu?
Este normal sa te gandesti la consecinte, insa este bine sa mai lasi garda jos uneori. (Oups am deviat cam mult).
Acum la parerea despre tine.
Cred ca esti o persoana cu capul pe umeri ceeai ce e bine, safii constanta, ai incredere in fizicul tau imi place happy. Ai grija si la increderea de sine.
Mai revin cu raspunsuri daca vrei lasa-mi mesaj. happy

| Outspoken a răspuns:

Pai nu mi se pare atat de. bizar. Iubirea nu vine la o anumita varsta, deci nu e nimic in neregula cu ea. Ba chiar e de apreciat ca are personalitate, principii; totusi nu ar trebui sa gandeasca ca nu are nevoie de o relatie pentru ca nu va duce la nimic pentru ca nu este asa. E important sa ai si putina experienta in viata si experienta o capeti incercand lucruri noi. Si oricum.nu toti baietii vor sex de la o fata.

| Gabriella_7080 a răspuns:

Pai...oare ea acum nu crede despre relatii serioase la varsta asta sau asea crede si in viitor?
Parerea mea este ca nu e o mare crima sa nu ai un priete la 15 ani poate ca nu esti sigura pe sentimentele tale sau doresti ca sa iti traiest la maxim perioada adolescentei si apoi sa te gandesti la un prieten. Mie mi se pare Denisa o fata desteapta