| monycutzza a întrebat:

Dupa parerea voastra credeti ca intr-o relatie conteaza varsta?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde din ce punct de vedere!
Pa, pa.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Depinde cat este diferenta, dar normal nu conteaza adica dragostea este la orice varsta, eu consider ca o relatie consta in incredere si fidelitate.

| Roxett a răspuns:

Da, categoric. daca e diferenta de varsta mai mate de 4-5 ani nu e tocmai ok. (mai ales in adolescenta)

| Larysa13 a răspuns:

Buna Monica:*!
Eu cred ca intr-o relatie nu conteaza varsta, conteaza sa va iubiti si sa fiti fericiti unul langa celalt :* happy -

| elasexygagica a răspuns:

Da normal. doar nu vrei un mos la 70 de ani nu?

| PinguinuL a răspuns:

Nu.
dar nici sa nu fie diferenta prea mare.

| alex9109 a răspuns:

Varsta e ultimul lucru la care trebuie sa te gandesti.

| Ciocoloco22 a răspuns:

Absolut deloc, daca exista iubire si intelegere nu conteaza.