| Anya19 a întrebat:

Ce credeti despre povestea aceasta:http://luminadinintuneric198.blogspot.com/?
Mi-ar placea sa aud cateva pareri. Merci!

Răspuns Câştigător
| onutzaskumpik a răspuns:

E foarte misto deci nu am ce sa zic! Aveti o imaginatie... Sunteti foarte tari.Bravo si succes in continuare! Sper ca o sa apara si cartea odata si-odata ca vreau sa o cumpar! laughing

2 răspunsuri:
| LOLanime1998 a răspuns:

E draguta, oare cum se numeste cartea? mi-ar placea s-o citesc!

| Anya19 explică:

Se numeste "Lumina din intuneric". E o carte pe care o scriu alaturi de un prieten foarte bun si capitolele apar publicate pe blogul pe care l-am mentionat mai sus.