| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre relatiile la distanta? (fara sa va vedeti in prima faza)

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îi pui cearșaf pe față atunci când o să, eu zic că e ok.

| Catrice a răspuns:

Mișto

| Lukasssz a răspuns:

E mai bine decat o relatie normala.

Răspuns utilizator avertizat
| Invictusman a răspuns:

Dacă relația e doar virtuala e relație de tip autista.
Nu te lua după ăștia ca sunt mulți autiști pe aici.
Aia nu e relație oficiala când nu te vezi face to face cu ea, e o pierdere de timp, nu exista contact fizic de nici un fel, doar vizuala dar e ca și cum nu ar fi, una e când ii privești în realitate ochii, când o îmbrățișezi, când o săruți, când ii privești ochii alta e când o arzi mereu virtual. Relație tip autista.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă cu toții am fi sinceri ar merge.Dar cum față în față ne mințim, ne prefacem, ne dăm ceea ce nu suntem.Atunci cu ce ne-ar împiedica un ecran să nu fim la fel și în mediul virtual.

| DonEduardo a răspuns:

Chestiile astea extrem de rar merg.

| RainbowD a răspuns:

Părerea mea? Se poate dacă îți dorești cu adevărat și ambii parteneri se implică. Nu e greu, dar e nevoie de multă sinceritate și încredere. Ultima relație, a fost de la distanță. A durat un an și unpic. Dar, este o experiență interesantă. big grin