| KrUeLlA a întrebat:

Ce credeti despre tatuajele, piercingurile adolescentilor din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu suport nici piercingurile, nici tatuajele, trebuie sa fii cam shu shu sa iti placa in asa fel incat sa-ti faci nu stiu cate tatuaje de sa nu le mai stii nici tu numarul [aceeasi parere pentru piercinguri]. + ca tatuajele sunt foarte periculoase, daca iti faci unu pe o alunita exista sansa de mai mult de 70% sa faci cancer de piele.

5 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Ca sunt **** ale varstei sad

| DSGline a răspuns:

Sunt cool si imi plac dar nu in excese!

| RALce a răspuns:

Nu stu' d-astearolling on the floor)

| sufletzel_8230 a răspuns:

Yoo le adorlove struck

| BuBuCristina a răspuns:

Sunt niste mofturi de moment