| ale_7379 a întrebat:

Ce credeti putem fi fericiti fara prieteni?(justificati)
P. S.:am nevoie de raspunsuri in seara aceasta

2 răspunsuri:
| Perfeculsimplu a răspuns:

Ale, decat cu prieteni de cocos.mai bine n avem p insine si parintii. Dar e nevoie si de asa zisi "prieteni" pentru distractie.dar in unii, adica aia falsi.sa nu iti pui baza. Mai sunt si adevarati din fericire. Ai grija cum ii alegi, searaa faina.

| cipri1999 a răspuns:

Hmmm fericirea fara prieteni? Pai nu ar fi asa de frumos pentru ca nai cu cine sa te duci prin oras sau altce cele. Am putea fii fericiti ca o sa stam mai mult pe calclaughing