| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Acest laptop este bun pentru gaming? Ma joc doar cs go; cs 1.6 si metin2... Credeti ca se va comporta bine in aceste jocuri? Astept mai multe raspunsuri. As dori sa justificati de ce e mai slab sau intelegeti voi. Multumesc! Dau funda celui mai bun raspuns

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4gb ram ddr 3 hdd 1tb Intel core i 5-5200U max 2.7 gh ati r5 m330 2gb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa le mentionez in intrebare scuze happy

| notefree a răspuns:

Ok care laptop?
Nu vad link specificați nimic

| NeaPopa2015 a răspuns (pentru notefree):

E bun.
Zi si tu ca mine.

| notefree a răspuns:

Merge laptopul duce battlefield 4 in 4k la ultra

| vidii a răspuns:

E foarte bun, merge si mario! > troll
Daca ne dai si noua un link thinking posibil sa mearga jocurile mentionate