| Rëndark a întrebat:

Ce credeti voi ca inseamna cooldown?! Eu stiu ce inseamna numai ca am auzit mai multe variante confused?!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa fii mai relaxat e ca si cum ai zice (calm down). Numai ca e alta expresie.

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna se raceasca.Numai bine.

| madalyna a răspuns:

Cool down = se răcească

| crytical a răspuns:

To cooldown - a te calma sau cooldown se mai spune la numaratoarea aia de la site-uri cand astepti sa downloadezi ceva.

| PinkkRosee a răspuns:

Cadere cool, cred. laughing

| PasareaNeagra a răspuns:

Jonglior, bufon, un jonglor de la circ cu un nas rosu fals caraghios imbracat cu peruca si face lumea sa rada, daca se refera la o persoana este un cuvint ofensator, adresinduse la persoana ca este indisciplinata si dezordonata si face glume care poate pe cineva sa plictiseasca.