| meioana a întrebat:

Ce creme epilatoare folositi?batting eyelashes...mai exact ce produse si de la ce firmahappy...care sunt mai bune?

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ideal ar fi sa nu te epilezi cu crema epilatoare draga mea.

| JustMeFlory a răspuns:

Pai am folosit veet dar nu mai folosesc pentru ca am pielea sensibila si ma irit.nu ti'as recomanda nici tie sa te faci pentru ca efectul nu este de durata.mai bine folosesti ceara sau epilatorul...

| borsec a răspuns:

Am folosit Ceara roll-on Linia profesionala Ardes, dar acum folosesc epilatorul electric de la Braun.

| Zoombe3 a răspuns:

Benzi epilatoare de la Karaver si epilator electric braun
Endocrinologul mi-a zis sa nu mai folosesc creme fiindca nu sunt de calitate, adica nu extrage firul de par din radacina doar de la baza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aparat Braun de epilat pe bază de pensete și ceară rece de la Karaver.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema epilatoare de la farmec:*