| buburuza_7398 a întrebat:

Ce crema epilatoare folositi sau care stiti ca este buna? :*

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cea mai buna crema depilatoare este cea de la elmiplant deoarece are si balsam cu care te dai dupa si nu te iriti si tine mult timplove struck

6 răspunsuri:
| buburuza_7398 explică:

Dar am citit ca veet pentru zona genitala nu este recomandata. Eu vreau si pentru zona genitala.

| Darry a răspuns:

Veet, Sesu sensitive.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna e veet.
Ai de unde alege din produsele lorwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu foloseam creca depilatoare din comoditate vara.Insa nu o recomand, deoarece firele de par sunt eliminate doar la suprafata si reapar in cateva zile, pe cand ceara dureaza mult mai mult timp.