| Deny_8368 a întrebat:

Ce culoare au ochii vostri? Si ce culoare peferati?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Caprui. Unii nu pot vedea si alti se plang ca nu le place culoarea lor. rolling eyes

68 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu ii am caprui, si imi plac ochii verzilove struck

| dulc3'maria a răspuns:

Eu ii am caprui insa uneori aleg lentilele cu o culoare albastra, la fel ca si cristalinul cerului.Nu atat culoarea, ci forma, umbrele sau luminitele din ochi, modul in care te oglindesti in ei...in ochi poti gasi multe raspunsuri, intrebari...
daca stii sa-i citesti, ei sunt o oglinda sufletului, a trairilor de moment. daca stii a-i citi daca nu, vezi doar culoarea si cam atatlove struck
Eu stiu asa ca ochii sunt oglinda sufletului, pentru mine culoarea lor nu conteaza asa mult insa mai ii schimb uneori ca na' asa suntem unele fete in ziua de azi si am observat ca si baietii au inceput sa isi punalove struck

| Silvia a răspuns:

Maro. Dar i-as vrea caprui.

| Emena a răspuns:

Pai ii am caprui.sincer.imi plac toate culorile

| fluturas a răspuns:

Ochii mei capruiwinking
si imi plac ochii negri love struck kisssau albastri inchisi big grin

| JustMe a răspuns:

Caprui si imi plac albastri:X

| Tourniquet a răspuns:

Verzi si sunt multumita de ei. :-x. Niciodata nu ii voi schimba.

I LOVE MY EYES! :-x

| Hmmmm a răspuns:

Ochii mei sunt verzibig grinsi ii adorlove struck.nu as vrea sa le schimb culoarea.asta imi place poate cel mai mult la mine(ochii).

imi mai plac ochii albastrii la nebniebig grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Albaştrii... şi prefer tot albaştrii laughing

| Ana a răspuns:

Verzi... imi convine culoarea mea happy

| User a răspuns:

Caprui.
Habar n-amthinking

| anaid a răspuns:

Sincer...nu`mi aduc aminte ce culoare au ochii mei dar imi plac ochii caprui:X.
aaaaaaaa mi-am adus aminte am ochii caprui:p

| Luori a răspuns:

Caprui ii am cu nuante ciudate, usor de verdelaughing
Imi plac si verzi; x si negri. mai putin albastru[mai deloc laughing]

| Emeraude a răspuns:

Am ochii de un caprui foarte deschis si sunt foarte "sticlosi", nu de putine ori am fost intrebata daca am apa in ochi sau ceva de genul, stralucesc si nu e tocmai "cool".rolling on the floor
La lumina soarelui se fac aproape galbeni. Eu sunt multumita de ochii mei, atata timp cat ma pot folosi de ei, pot vedea si nu am probleme de genul. Cu toate astea, am miopie usoara, port lentile (desi oftalmologul nu mi-a recomandatbatting eyelashes) sau ochelari.

Imi plac foarte mult ochii albastri (extreme, ori foarte deschisi, ori foarte inchisi), ochii negri, intocmai ca ai asiaticilor, mi se pare mistici.

In final, nu cred ca are o importanta culoarea ochilor, atata timp cat poti vedea cu ei.

| daniDeeDee a răspuns:

Am ochii caprui... big grin

la fel...happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Verzi imi plac. Am ochii frumosi, indiferent de culoare.

| Zâmbărici a răspuns:

Caprui iar vara mi se fac verzi

Nu as prefera alta culoare!
byee

| diana a răspuns:

Am ochii albastriihappy
Nu as vrea sa am alta culoare a ochilor, dar daca ar fi sa aleg in afara de albastru, ar fi verdehappy

| hamsterx a răspuns:

Caprui inchis.cand eram mica ii aveam negri. negri imi plac cel mai mult happy

| georgiana a răspuns:

Culoarea ochilor mei sunt verzi.
http://www.youtube.com/watch?v=Ugr1vng8DhQ

| Bishop a răspuns:

Verzi
imi plac toti ochii tongue nu fac discriminaribatting eyelashes

| darkeyes a răspuns:

Caprui. dar mi-ar placea sa fie albastru indigo

| yanny`s a răspuns:

Am ochii verzi-caprui [ se schimba in facut de anotimp]. inainte muream dupa ochii negri, insa in ultima perioada numai de cei albastrii dau...smug
deci raman pe albastriilaughing

| albastrel a răspuns:

Albastri si prefer. albastrul sau verdelewinking

| Aliyaa a răspuns:

Am ochii caprui:X si prefer tot capruilove struck

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Un caprui inchis-spre negru...Grea decizie.]thinking fiecare in parte sunt speciali'']

| pepe a răspuns:

Verzi şi sunt mulţumit de ei.
Nu prefer altă culoare.

| Tabii. a răspuns:

Ochii mei sunt INDIGO

| Slavic a răspuns:

Culoarea ochilor mei este : Caprui dar prefer albastrul ce ma inspira cu aerul