| Pissssi a întrebat:

Ce culoare mi-ar sta bine la par? Sunt satena cu ochii verzi, tenul deschis. happy Sau ar mai fi o idee sa nu ma vopsesc deloc. :p Nu am incercat niciodata cu vopsea permanenta decat suvite blonde. happy:*

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Nu te vopsi. sigur esti frumoasa si asa. :*

4 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Eu sunt satena si am suvite albastre bine dar nu permanente se sterg dupa 3-5 spalari...Bafta!

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păii. Cred că ţi'ar sta bine blond. Oricum, depinde şi ţie cum îţi place.

| Juleuuss a răspuns:

Roșcată sigur ți-ar sta bine. Și dacă vrei cu șuvițe, încearcă mov.

| Lora1 a răspuns:

Hei ce zici de roscat? cred ca trea prinde bine happy