| VadSuneteAudCulori a întrebat:

Ce curi de slabire stiti? plz cele mai folositoare fundita

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Balerinahappy e cea mai buna si se vad rezultatele in maxim o saptamana.Depinde si de organismul tau, desigur, trebuie sa faci si sport.In primele zile o sa fie mai greu pana te obisnuiesti... dupa voie bunahappy Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| VadSuneteAudCulori explică:

Adica,, cura de slabire'' la singularlaughingrolling on the floor

| BubuLina999 a răspuns:

Prima varianta:
- ora 8:00 – 1 ceasca de cafea fara zahar
- ora 10:00 – 1 ou fiert tare
- ora 12:00 – 1 mar
- ora 14:00 – 1 felie de paine prajita + 100 g gratar
- ora 16:00 – 2 mere
- ora 18:00 – 1 suc de rosii
- ora 20:00 – 100 g branza de vaci.

A doua varianta:
- ora 8:00 si 10:00 – la fel ca mai sus
- ora 12:00 – 1 lingura de stafide sau 1 mar
- ora 14:00 – 50 g branza
- ora 16:00 – 1 mar
ora 18:00 – 1 felie de paine prajita
- ora 20:00 – 1 cana de ceai de soc fara zahar.

1.-dimineata-ceai fara zahar

-pranz-2 oua fierte tari+1 rosie

-cina-salata

2.-dimineata-ceai fara zahar

-pranz-un iaurt fara grasimi

-cina-salata

3.-dimineata-ceai fara zahar

-pranz-2 oua fierte tari

-cina-1 rosie+1 fruct

4.-dimineata-ceai fara zahar

-pranz-un iaurt fara grasimi

-cina-1 ou fiert tare+1 fruct

5.-dimineata-ceai fara zahar

-nimic (doar apa)

-salata+200g de carne de vita fiarta

Cele mai importante reguli ar fi -sa bei minim 2 l apa pe zi

-Inainte de fiecare masa sa bei 2 pahare de apa

-sa nu mananci decat fructe intre mese si dupa ora 19

-sa incerci sa tii ore fixe pentru mese cum ar fi 8, 13, 18

-sa te chinui sa faci macar 10 abdomene pe zi.
eu le.am incercat si au dat rezultate. succes si sper ca ti.am fost de ajutor

| Andra_5221 a răspuns:

Ce e aia "curi"?

| CrisTinasss a răspuns:

H! stiu o pers care a slabit dupa sarcina 60 kg mancand numai supa de pui si compot de merewinking si e recomandata reteta si pers care nu au avut pana acum nicio sarcina. e garantata 100% stiu cel putin 7 pers care au slabit asa happy

| just4you_6809 a răspuns:

Ti-as recomanda mai bine sa alergi sau sa faci inot sau sa sari coarda...sau orice in afara de o cura de slabire daca ai sub 18 ani eu nu ti-as recomanda in niciun caz nici o cura de slabire deoarece uite aici efectele acesteia http://forum.anticonceptionale.ro/......abire.html
daca ai peste 18 ani si totusi vrei sa incerci o cura de slabire uite aici un site care ar putea sa te ajute
http://www.infoslabire.ro/......regim.html
bafta multa:)