| gabriel97 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste curi de slabire sau ceva care ma ajuta sa slabesc cat mai repede posibil.
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimina din alimentatie ta bauturile carbogazoase, produsele fast food, painea si dulciurile. Fa mult sport(abdomene, extensii, alergari, mersul pe bicicleta).

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Esti baiat nu? Fa mult sport si mananca fructe si legume[cat mai multe]

| kidulinha a răspuns:

Tae-bo pentru acasa. 30 de minute, seara/dimineata, cand vrei u, timp de 2 saptamana. E super bun... Adica se vede clar rezultatul.
http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html
Fundita;;)?