| BloodyDress a întrebat:

Ce de majoritatea baietior le plac fetele blonde? dau vot pentru cel mai concret raspunshappy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deoarece parul pe care il au atrage atentia la baieti.

| TeoPT a răspuns:

Mie nu mi se pare că e așa. Fiecare băiat e diferit.

Baftă

| heartslow a răspuns:

Sunt mai putine decat brunetele, si in anumite ipostaze arata mai bine ele decat brunetele; da nu e o regula ca baietilor le plac blondele, adica pana la urma conteaza mult :FORMELE, pentru majoritatea baietilor, da in final baietilor le plac plondele cas mai putine decat brunetele.
funda?happy

| DeeaBlondiii a răspuns:

Cinea zis ca blondele is idioate sa ia la m.u.i.ewinking...eu cred ca le place mai mult fetele cu parul lungbatting eyelashes

| dudu13 a răspuns:

Pentru ca, dupa cum se zice, blondele sunt mai idioate si baietii le pot prosti mai usorlaughing

| Cherry a răspuns:

Pentru ca sunt mai senzuale mai attractive, mai sexy :X

| DianaScorpio a răspuns:

Majoritatea? Eu cunosc o gramada carora nici macar nu le pasa de culoarea parului.

| Aesir a răspuns:

Nu e o regula chestia asta. Cine a spus-o a fost subiectiv si cred ca asa a ramas si pana in ziua de azi. Nu conteaza culoarea parului ca o fata sa fie admirata.

| VORTEX a răspuns:

Buna,mie personal imi plac brunetele big grin.bafta

| fataly a răspuns:

Deci sa clarificam ceva.asta depinde de la baiat la baiat.noi baietii, totusi, mai toate blondele is
frumoase.asa ni se pare noua. avem o mica inclinatie.dar totusi, mie de exemplu imi plac brunetele.asa ca depinde.