| OchiiAlbastrii20 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
Va plac fetele blonde cu ochii albastrii? kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bag si eu in ciorba ce naibi.
Imi plac ca imagine, par inocente si dragalase. Initial cand aud de combinatia asta ma gandesc la niste ingerasi in rochite albe cu o harpa ceva in mana laughing.
In orice caz imi place mai mult combinatia asta decat brunet-ochi albastri, la fete.

Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashes puppy dog eyes.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fetele mele au ochii galbeni pe timp de noapte iar de zi ii tin inchisi pentru ca e lumina afara.

| Cristianne a răspuns:

Mai mișto era : Vă plac fetele albastre cu ochii galbeni?

| alexa007 a răspuns:

Eu sunt blonda cu ochii albastribatting eyelashes si sincer chiar atrag multe priviri, dar uneori devine o chestie stresantalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea

| GeosBIOS a răspuns:

Nu neaparat. In ce ma priveste pe mine poate sa fie cum o fi, daca nu are un pic de stil si eleganta, degeaba.

| SongokuJR a răspuns:

Sincer imi plac, le ador, Si...privirea asta a ta ma cucerit din primabig grin

| OchiiAlbastrii20 explică (pentru SongokuJR):

A mea? Really..nici nu ma cunosti dar blushing laughing

| SongokuJR a răspuns (pentru OchiiAlbastrii20):

laughing AM zis si eu aja...Hai ca m-ai facut sa rosesc blushing

| OchiiAlbastrii20 explică (pentru SongokuJR):

Stiu rolling on the floor)

| YouNoob a răspuns:

Restul conteaza...
Parul se vopseste iar culoarea ochilor se schimba cu lentile dar platfusul din piept costa cel putin 3000 Euro si ala nu prea si-l schimba multe

| andrei4312 a răspuns:

Dap mie imi plac mult ador ochii albastrii si parul blond :X :X :X

| andrei4312 a răspuns:

Da imi plac foarte mult fetele blonde cu ochii albastrii! :X:X:X