| anonim_4396 a întrebat:

Ce descriere credeti ca pot pune la blogul meu? Va rog fara raspunsuri stupide :) Dau funda!...a da asta este blog-ul : http://worldin3dpictures.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Anon352 a răspuns:

Frumos blogulhappy " Cel mai tare blog cu poze 3D, actiune, parca vezi tot face to face cand te uiti la el. Nu ai ce face pe acasa? Hai cu noi!" Da stiu suna a reclamalaughing

| Angelofdarkness862 a răspuns (pentru Anon352):

Mda... putin laughing Dar e faina. Si mersi

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

sad de unde ai pozele?sad

| Angelofdarkness862 a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Toate pozele sunt create de mine nu sunt luate de undeva happy Citeste in About

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Angelofdarkness862):

Bai nu.mi merge sa creezsad

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Angelofdarkness862):

Baga cristinacrs69 :@