| ChocaholicBi a întrebat:

Ce desne erau pe Jetix in 2006? Dalea care nu mai stie nimeni de ele. Vreau sa imi amintesc de cand eram mica rolling on the floor. Funda la cele mai multe! Eu stiu oar Schoala Suriken tongue

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Familia De ce?, Lumea lui Boby, viata cu louie, spioanele, dosarele secrete ale cainilor detectivi, pisoiul eack, marele tick, caine rau, denis pericol public, jack piratul cel teribil, jim button, printesa sissi, babar, katie si orbie, marcelino, cliford marele caine rosu.
si un link sa vezi si imagini, ca poate dupa nume nu ti le mai amintesti. http://www.youtube.com/watch?v=OPbnlaRX4hc

4 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Of...mi-ai trezit atatea amintiri...
Uite aici: (elita) http://desene-vechi.blogspot.com/p/desene-in-romana.html
Uie ce mi-ai facut...*sad*

| Ctrl a răspuns:

Spioanele, Gallactic Football, copiii de la 402, ce-i cu andy?, familia tofu,spidrman, regele shaman,jack piratul cel teribil, familia addams, pokemon, Sonic X, viata cu louie, lumea lui bobby, W.I.T.C.H, Sirenele alea H2O,gANDACELUL rOBO, EACK, X-men, simsala grimm, printesa sisi, masurpilamihappy
nici eu nu imi amintesc prea multestraight face

| Passions a răspuns:

Eu mai stiu "Totally Spies","Ce-i cu Andi?","Oraselul lenes" [cel cu Sportacus si Stefania], eu cam atat imi aduc amintethinking mai stiu si dupa Fox Kids daca te intereseaza:p

| Danyhp2 a răspuns:

Buna! intra pe acest site si o sa iti amintesti sunt acolo :) http://www.magicartoons.co.cc/