| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Ce detesta un baiat cel mai mult la o fata?

sau :

Care sunt lucrurile pe care un baiat nu le agreeaza la o fata?

sau :

Ce il enerveaza pe baiat cel mai mult la o fata?

[ Lutai-o cum vreti happy ]

Astept raspunsuri din partea baietilor [si nu numaihee hee ] whistling.

Multumesc anticipat [:.

Răspuns Câştigător
| ZapPy a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare baiat in parte. Is baieti care se uita strict la fizic si numai la fizic altii observa mici detalii cum ar fi faptul ca ii neingrijita sau ca nu o duce prea mult capu.
Venind vorba de machiat si alea, nu zic sa fi 24/7 ca pentru o sedinta foto dar nici sa te lasi in voia sortii. Aici intra parul, unghiile si bineinteles mirosul, o chestie foarte importanta. Una ii sa te apropii de o fata si sa miroase bine si alta sa iti vina sa fugi de acolo, se intampla happy is tot felul de fete.
Am zis ca is multe tipuri de baieti. Exemplu genului posesiv nu-i convina sa vorbeasca cu alti baieti. Aici poti scrie un roman dar ai prins ideea, depinde de fiecare!

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cu siguranta neglijenta in aspect, prostia in gandire, insistenta si barfa

| Doddel a răspuns:

Pai sa nu aiba parul si mainile(unghiile, parul de pe maine ) ingrijite, sa nu fie machiata prea tare prea mult fond de ten ruj etc.
sa fie fitoasa si cam atat cred
sa nu se imbrace de parca ar fi de pe centura
sa stie sa vorbeasca, sa vorbeasca corect happy. cam atat cred deocamdata

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh explică:

Luati-o ****

| silverfaith a răspuns:

Sa fie incapatanata, sa fie increzuta, sa fie prea modesta, sa nu se gandeasca si la pers de langa, sa nu asculte si pararerea celui de langa, si sa creda ca intotdeuna ea este centrul universului si nici o data cel de langa nu are nevoie de iubire si rasfat!