| G3orgiAnA a întrebat:

Deci atunci cand un baiat place o fata ar trebui sa se poarte frumos cu ea, dar mie mi se pare ca atunci cand place o fata mai mult o tachineaza. Ma enerveaza tote gesturile baietilor ...mereu isi pun mainile unde nu le fierbe oala straight face. De ce nu se pot abtinethinking
Problema este ca nici nu mai sti cand te plac ...ca o data se poarta frumos si altadata te tachineaza.
Astept raspunsuri mai ales de la baieti big grin.
Ms si poate dau si fundita thinking

Răspuns Câştigător
| kryssumik a răspuns:

Pai un baiat tachineaza o fata deoarece o place si nu se poate abtine, iar cand se poarta frumos crede ca a intrecut masura si vrea sa se potoleasca apoi iarasi o tachineaza si tot asa
stiu deoarece am un frate geaman si imi spune tot

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Baietii vad, dar nu se orienteaza. Fetele nu vad, dar se orienteaza. Astfel cele 2 sexe se ajuta unul pe altul.
Un baiat care nu stie cum sa ii arate acelei fete ca o iubeste, recurge la multe metode, recurge de obicei si la certuri, sau jicniri. Cel mai sigur este sa intreb un prieten de`al lui, care nu i-ar spune ce simti pentru el fara voia ta!

| Kylexy a răspuns:

Poate asa isi manifesta atractia si dragostea fata de tine poate asa este felul lui.

| VitaminaColorata a răspuns:

Buna!
Sunt fata dar totusi vreau sa raspund la intrebarewinking
De obicei baietii cand plac fetele adv. le tachineaza.happy Dar nu foarte rau. Nu incep sa le injure sa le dea cu pumnii.happy Dect le imping incet.etc.
Mai sunt cazuri din pacate foarte rare.laughing in care baietii se comporta frumos cu fata placutahappy mie mi se pare ca asa este mai bine!
Orcum baietii astia:d nici nu sti ce vor!
Paa>big grin

| andree_5411 a răspuns:

Baietii sunt suciti si trebuie sa ii intelegem.
hee hee
Ai dreptate.
Cand un baiat place o fata o tachineaza dar se poarta si frumos, ca sa nu inteleaga fata altceva.
Tachineaza-l si tu.
Flirteaza cu el.
Simte-te bine.
Succes!
Funda?