| anonim_4396 a întrebat:

Ce Dracu!?!? maine, vineri am 7 ore ca sa mai adaugat una sa recuperam ziua de luni deci vineri am gramatica literatura biologie mate engleza istorie si ultima ora chimie am de invatat la TOATE materiile pentru maine ce dracu as putea sa fac sa invat si sa nu va aud cu "arunca tvu de la etaju 10 si telefonul ca sa nu te tenteze" si nu stiu ce cacaturi eu nu sunt un robot sa invat la toate si nici nu vreau sincera sa fiu.

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Și eu mint mai bine, de fapt am vrăjeala cea mai mare.
Dar nu te duci. -.-
Și încă ceva, nu mai băga vrăjeli că înveți că sula mea, că nu învață nimeni.laughing
Așa zic toți.
Eu învăț în alea 5 minute de pauză pe care le am. și dacă e să mă asculte ghinionul meu, zic ce am reținut în alea 5 minute.
și dăh, în timpul ăsta în care tu ți-ai plâns de milă, eu farmam 3 ss uri pe metin doi, csf. :/

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat ai scris intrebarea asta rezolvai macar 10% din ce ai de facut

| peperonies a răspuns:

Eu aveam 7 ore pe zi cam in fiecare zi. erau si unele cu 6 ce-i drept.

| deeeaqq a răspuns:

Ayaye, nu ești singura care are mult de scris și de învățat pentru mâine. Nici eu nu am chef, dar n-am csf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai seama nenorocire mondiala.

| LumyBlumy a răspuns:

Toți își recuperează orele că na... Și noi mergem la școală nu doar tu și avem și noi de învațat, așa că...