| raulfeel a întrebat:

Sunt nou in comunitatea TPU si vad ca multa lume in raspunsurile pe care le dau se auto-invita sa primeasca funda. De ce? Se da o pizza sau ceva la mai multe funde? :d Care-i faza?

3 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Nu, nu este nici un premiu... lumea se inghezuie sa se invite la funa doar pentru ca vor sa aiba cat mai multe si se pare ca ei ajuta nu doar pentru ca e frumos si politicos, ci ei raspund doar pentru o banala de ''fundita''. Ceea ce aceste persoane nu realizeaza este ca nu primesc nimic material, e doar ceva vitual ce nu te ajuta cu nimic ca persoana

Fundele sunt un fel de bomboane big grin Daca ai facut ce trebuie, primesti una big grin
Oricum, fundele te ajuta la puncte, iar punctele te ajuta la rank... La ce te ajuta rankul? Pai... Daca ai rank bun inseamna ca ai ajutat multe persoane. Este ca un fel de dovada la meritele tale.
P. S. Mie mi-ar conveni sa primim o pizza la un anumit numar de funde big grin

| frumusikgirl1 a răspuns:

Este doar un fel de a spune,, mersi ca ai raspuns la intrebarea mea cu cel mai bun raspuns"