| braileanu a întrebat:

Vreti funde pe degeaba? Dau funda celui mai frumos 'Da'!

10 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Eu primul,eeeeuuuu prrrriiiimuuull,eu primmul.
Te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog, te rog, te rog!
Da!
Te roog din inimioaralove struckpuppy dog eyes.

| No a răspuns:

Da, te rog frumos cu inimioara sa-mi daibatting eyelashes :X

| UnSimpluGand a răspuns:

Daca vrei uh eu una zic,, Da,,. siti mutoomesc dooolche ca o savarina... daca nu vrei asta e...sad

| alynutza a răspuns:

Dabatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesimi dai fundita?

| HoneyBii a răspuns:

Nuubatting eyelashes

| Sorelaaaaa a răspuns:

raised eyebrows Ce'i cu asta? xD.si in plus.totzi cu "DA"-urile. parca daca ai da o funda.Ie'ai da $$dolarei$$ ($.$).laughing pff.laughing e buna asta. "cel mai frumos 'da'"laughing iti place sa se roage astia de tine nu?laughingoricum e tare faza asta.bv.ai ideei.laughing

| Horanhugsme a răspuns:

Da te rog din inimioarakiss

| NoSmile a răspuns:

Cred ca ar trebui sa muncim ca sa meritam funde. dar daca esti tu dragutzic, merge sa primim si degeaba... daa, as cam vrea. imi dai?batting eyelashes

| dumiali1998 a răspuns:

Da

| Naty_7651 a răspuns:

Terminati cu intrebarile asta: "Celui mai frumos "Da"!" Domane, toate "Da"-urile sunt la fel raised eyebrows