| Ralluca25 a întrebat:

Ce efecte bune aţi observat după folosirea loţiunii cu petroleum de la gerovital? Fundă. happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in momentul care folosesti produse din farmacie, sunt facute pentru un tratament lung si chiar si fara efect..am folosit cu ani in urma si de la a 2-3 sticluta am renuntat pentru ca produsele de gerovital sunt scumpe, si nu vedeam inbunatatiri... apoi am trecut pe leacuri babesti..am folosit gaz macerat cu usturoi, am folosit masca de galbenus+ulei masline si un strop de zeama de lamai, si sunt multumita, crede-ma ca nu vorbesc prostioare ori povesti, am parul lung si ma saturasem sa tot incerc ce imi recomandau...ia asta ca e foarte buna, cumpara asta ce e foarte eficienta si uite asa dadeam bani fara efect, astazi ma declar multumita si nu mai costa atat de mult.
O zi frumoasa sa ai si un nou an fericithappy
La multi anihappy

3 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una nu folosesc asa ceva... poate ar trebui sa intrebi prietene care folosesc si ele stiu mai bine...dar succes

| Maomau a răspuns:

Ca nu ma mai deranjeaza hemoroizii!

| para001 a răspuns:

Nu mai cade parul